Mikrokiller

MIKROKILLER Plavuněc 0,70'' 
 
MIKROKILLER(RUS)''Plavuněc'' 1,9cm,jedlá,pasivní, imitace. Gigantická "vodní blecha" - mutant. To je možný pohled do budoucnosti jako výsledek, nekontrolovaného zamoření vody milovníky různých bojlízových koulí a krmení nejasného složení. Blechy se mohou velmi rychle stát právě takovými...Naštěstí fakticky tomu tak není a věříme, že se to nikdy nestane.
MIKROKILLER Malek 1,5'' 
 
MIKROKILLER(RUS)''Malek'' 3,0 cm,měkká nástraha "jedlá"2k,aktivní imitace.Nástraha má svou vlastní delikátní pohybovou hru ocáskem, jako u opravdového rybího potěru.
MIKROKILLER Věsnjanka 1,5''
MIKROKILLER(RUS)''Věsnjanka'' 3,5 cm.,měkká nástraha,"jedlá" 2k,pasivní, imitace. Možnosti vedení larvy jsou různé: vhodné jsou všechny způsoby vedení jigu, výborně se osvědčily velmi krátké skoky.
MIKROKILLER Raček 
 
MIKROKILLER(RUS) "Ráček"-3,8cm.,měkká nástraha,"jedlá" 2k, hybrid, imitace. Od svých jiných obdob se liší počtem pohyblivých elementů: tykadla jsou ve vodě v neustálém pohybu...
MIKROKILLER Lentočnik 
 
MIKROKOLLER(RUS) "Lentočnik" 5,6cm,jedlá 4k, pasivní. Na základě geometrie těla, získává během pocukávání velmi širokou pohybovou hru.
MIKROKILLER Červ 
 
MIKROKILLER(RUS) "Červ" 5,6cm, edlá, pasivní. Nástraha, imitující žížalu, která vypadá, jakoby dlouho nebyla u kadeřníka.