RB Company

RB Fenix2.5 
 
Krásně pracuje při rychlostech vedení od velmi pomalého až do středně rychlého. Stabilně a jistě se pohybuje ve vodní vrstvě nade dnem a při přesném a pomalém jigovém vedení.
RB Mini5 
 
Nádherná aero- a hydrodynamika, jakož poměrně velká váha, umožňují dělat daleké a přesné náhozy a posléze předvídatelné vedení..
RB Patnáctka  
 
Firma RB udělala k oslavě našeho patnáctiletého výročí unikátní mikro plandavku s názvem ´Patnáctka od RB´. Kvalita zpracování je na úrovni klenotnického šperku. A technologie výroby taktéž...
RB Mikro 
 
Zásluhou zdokonaleného tvaru a zatížené ocasní části, má specifickou a složitou pohybovou hru:
RB Fishka5
RB Euphoria 
 
RB Gnom 
 
Malá, ale velmi univerzální plandavka k zimnímu lovu na dírkách (nebo v létě a na podzim vertikálně z lodi). Vhodná je však i k lovu ze břehu.
RB Corsair 
 
Při vedení ve sloupci vody, chodí plandavka optimálně, dobře si udržuje horizontální rovnováhu, má stabilní "klátivou" pohybovou hru při různých rychlostech, až k vedení velmi rychlému.
RB Efect 38 
 
Výborně se pohybuje při mělkém vedení a dobře si udržuje horizontální polohu v hluboké vodě. Je předurčena k lovu na stojatých vodách a na vodách se středním proudem.
RB Relax 25 
 
Novější mikro-plandavka, znamenající svým příchodem další krůček v rozvíjení lovu na ultralehké plandavky. Nástraha má fenomenální pracovní schopnosti a nádherně chodí prakticky za všech podmínek, od rychlých řek a bystřin, až po toky s klidnými úseky.
RB Strike 28 
 
Mikro-plandavka je předurčena k lovu na stojatých vodách a na vodách se středním proudem.
RB Vector 19 
 
Třpytka je zhotovena speciálně k lovu za složitých podmínek, předpokládajících silné proudění a nevyhnutelnost dalekého náhozu maličké nástrahy z nepohodlné pozice.
RB Respect 
 
Velmi univerzální mikro-plandavka, jak do klidné, tak do středně proudné vody. Má stabilní pohybovou hru v horizontále, i během klesání a má také velmi dobré letové vlastnosti.
RB Joker35 
 
Určení nástrahy – pomalé a středně rychlé vedení ve sloupci vody. Joker se cítí dobře jak ve stojatých, tak ve vodách se značným proudem.
RB Bug 
 
Horní strana nástrahy má žebrovaný povrch. Je vhodná výhradně k lovu na stojatých vodách anebo na vodách s velmi pomalým prudem.