Nordic Stage, Mikromania Skl, ''AREA- Stream''

Nordic Stage, Mikromania Skl, ''AREA- Stream''
Nordic Stage, Mikromania Skl, ''AREA- Stream'' Nordic Stage, Mikromania Skl, ''AREA- Stream'' Nordic Stage, Mikromania Skl, ''AREA- Stream'' Nordic Stage, Mikromania Skl, ''AREA- Stream''

Prut bude zajímavý jak pro začínající, tak pro zkušené rybáře.

Velkolepá citlivost prutů Nordic Stage, přenášející všechny pohyby a kontakty nástrahy do ruky, o všem dění informující špička a nízká váha - atributy, které se již dávno staly vizitkou firmy a není k nim co dodat.

 K odškrtnutí:

 • Rukojeť Skiliton zajišťuje přímý kontakt ruky s blankem.

 • Nepříliš tvrdá, ale dostatečně pevná dolní část prutu umožňuje zvládat bezpečně zápas s rybami mnohem většími než s jakými by člověk při UL přívlači počítal. Skiliton v tom hraje velmi vážnou úlohu, propouští totiž částí rukojeti kritická zatížení, aniž by v blanku vznikla nebezpečná napětí. Tato vlastnost rukojeti umožňuje rozložení zatížení po celé délce blanku, využívaje každého centimetru.

 • Velmi komfortně pracuje s woblery do 3cm. Pokud povedeme woblery vedením s pauzami, s napnutou nebo povolenou šňůrou (při každé variantě bude pohybová hra wobleru rozdílná), lze zcela úspěšně chytat s woblery minnow do délky 5cm a váhy do 3g. Twitchování není prioritou daného prutu. Vhodnými budou nevelké plandavky a rotačky, které kladou vodě malý odpor. Ovšem přímo královským způsobem je pro tento prut lov na mikrojigové nástrahy. A právě k tomuto způsobu lovu byl prut také stavěn.

  Pruty dokonale umožňují nahazovat nástrahy s hmotností uvedenou na blanku prutu a samozřejmě v plném souladu s uvedenou nosností šňůry nebo vlasce.
  A nezapomeňte, že čím tenčí vlasec nebo šňůra, tím vyšší citlivost a délka náhozu.
  Concept:   Mikrojig
  Prepreg:    Kombinace prepregu Hankuk.
  Blank:        F.S.U. tubular+solid.
  Rukojeť:    24cm.
  Naviják:     180-200g
  Záruka:      2 roky.
  Pojištění: 2 roky. V rámci tohoto pojištění má zákazník nárok na jednu bezplatnou výměnu jakéhokoliv (jednoho) zlomeného dílu, bez ohledu na příčinu poškození (když zákazník vrátí všechny části zlomeného dílu a prut zakoupil v prodejně Norstream firmy Nordic Stage s.r.o.)
  Dostupnost:     skladem
  Stav:                 výroba ukončena v roce 2019.
  Brand:              Nordic Stage

 •          Vyrobeno v Čině.

Brand Nordic Stage

Cena, Kč
MMS-662UL 200.0 2 0.8-7 1.36-2.73 FAST- KRSIC 78.0 8.9 104 1720.0

Dotazy, odpovědi, příspěvky, komentáře k Nordic Stage, Mikromania Skl, ''AREA- Stream''