NORDIC STAGE CZ Mikromania Skl

NORDIC STAGE CZ Mikromania Skl
NORDIC STAGE CZ Mikromania Skl NORDIC STAGE CZ Mikromania Skl NORDIC STAGE CZ Mikromania Skl NORDIC STAGE CZ Mikromania Skl

Prut bude zajímavý jak pro začínající, tak pro zkušené rybáře.

Velkolepá citlivost prutů Nordic Stage, přenášející všechny pohyby a kontakty nástrahy do ruky, o všem dění informující špička a nízká váha - atributy, které se již dávno staly vizitkou firmy a není k nim co dodat.

 K odškrtnutí:

  • Rukojeť Skiliton zajišťuje přímý kontakt ruky s blankem.

  • Nepříliš tvrdá, ale dostatečně pevná dolní část prutu umožňuje zvládat bezpečně zápas s rybami mnohem většími než s jakými by člověk při UL přívlači počítal. Skiliton v tom hraje velmi vážnou úlohu, propouští totiž částí rukojeti kritická zatížení, aniž by v blanku vznikla nebezpečná napětí. Tato vlastnost rukojeti umožňuje rozložení zatížení po celé délce blanku, využívaje každého centimetru.

  • Velmi komfortně pracuje s woblery do 3cm. Pokud povedeme woblery vedením s pauzami, s napnutou nebo povolenou šňůrou (při každé variantě bude pohybová hra wobleru rozdílná), lze zcela úspěšně chytat s woblery minnow do délky 6cm a váhy do 3,5g. Twitchování není prioritou daného prutu. Vhodnými budou nevelké plandavky a rotačky, které kladou vodě malý odpor. Ovšem přímo královským způsobem je pro tento prut lov na mikrojigové nástrahy. A právě k tomuto způsobu lovu byl prut také stavěn.
    Pojištění a záruka: 2 roky.

 

Brand

Cena
MMS-662UL 200.0 2 0.8-7 1.36-2.73 FAST- KRSIC 78.0 8.9 104 2768.0

Dotazy, odpovědi, příspěvky, komentáře k NORDIC STAGE CZ Mikromania Skl