SELECT

Naše produkty a zboží jsou navrženy a vyráběny pro rybolov.
Nepoužívejte je k jiným účelům.
Rybářské vybavení může způsobit zranění.
Nejezte je!
Uchovávejte na chladném, suchém místě.
Uchovávejte je v původním obalu a nemíchejte je mezi sebou.
Uchovávejte mimo dosah dětí.
Poškozené nástrahy si odnášejte a neházejte je do vody ani kolem ní.
SELECT Relax 1''/1.6'' /2.4'' 
 
SELECT (UKR-CHN) "Relax"2.5/4.1/6.0cm.,měkká nástraha,"jedlá" 2k,aktivní. Nástraha je vyrobena z elastického, ale pevného silikonu, schopného vydržet velké množství záběrů.
SELECT Target 1.6'' 
 
SELECT (UKR-CHN) "Target"-4cm,"jedlá" 2k,aktivní.Malý vibrochvostík, předvádějící při lovu na mikrojig vynikající výsledky.
SELECT Cheater 1.6'' 
 
SELECT(UKR-CHN) "Cheater"4.0cm., "jedlá" 2k, aktivní.Aktivní vibrace nástrahy napomáhají k vytváření chuťově-aromatického oblaku kolem ní, což vyvolává útok dravce.
SELECT Nimfa 1.6'' 
 
SELECT(UKR-CHN) "Nimfa"-4.1cm, "jedlá" 2k,pasivní nástraha. Jestli hledáte malinkou nástrahu, která bude vhodná k lovu pstruha,okouna, a také bílé ryby , tak Nymfa bude tím, co hledáte.
SELECT Javik 1.8''/ 2.2'' 
 
SELECT(UKR-CNH) "Javik"4,5/5,5cm., jedlá 2k, pasivní, hybridní. Nástraha Select Javik je nejlepší replikou legendárního modelu od společosti "Imakatsu"
SELECT Rak Craw 2'' 
 
SELECT(UKR-CHN) "Rak Craw" 5,0cm.,jedlá 3k, pasivní,hybrid.Malý raci jsou velmi výživní a dravci se s nimi snadno a rychle nasytí.
SELECT Fetish 2'' 
 
SELECT(UKR-CHN) "Fetish" 5cm., jedlá 3k,aktivná,hybrid. Poměrně velká žebra přispívají k pružnosti a pohyblivosti těla. Díky nim se aromatické přísady (které jsou integrovány do materiálu) rychleji uvolňují.
SELECT Tsunik 2'' 
 
SELECT(UKR-CHN)"Tsunik"5cm., jedlá 3k, pasivní. Vynikající, levná a funkční nástraha na okouny a pstruhy. Stejně tak bude úspěšná při lovu nedravých ryb, jako cejna, cejnka, karase a kapra.
SELECT Uran 2'' 
 
SELECT(UKR-CHN) "Uran"5cm., jedlá 2+3k, aktivní, hibrid. Nástraha v podobě slagu (červovitého těla) s twisterovým ocáskem. Tato kombinace aktivní a pasivní nástrahy umožňuje její použití při různých způsobech vedení.
SELECT Champion 2'' 
 
SELECT(UKR-CHN) "Champion"5,0сm., jedlá 2k, aktivní, hibrid. Select Champion dostal své jméno kvůli své velké popularitě mezi zkušenými rybáři.
SELECT Crow 2'' 
 
SELECT(UKR-CHN) Crow-X 5.0cm., jedlá 3k, pasivní s aktivními prvky. Nástraha má ploché, aktivně se pohybující klepeta, což výrazně zvyšuje jeho chytlavost.
SELECT Air Tail 2.5'' 
 
SELECT(UKR-CHN) "Air Tai" 5,6cm., jedlá 3k, pasivní.Select Air Tail má plovoucí ocásek, díky kterému nástraha setrvává ve svislé poloze při pauze, což připomíná krmící se rybku, nebo larvu.
SELECT Bugz 2.5/3.2 
 
SELECT(UKR-CNH) "Bugz"6,5/8,0cm., edlá 3k, aktivná. Funkční replika populárního a chytlavého modelu modelu Bait Breath Bugsy, která po právu patří k jedné z lepších nástrah k jigování. Model je zhotoven z měkkého, ale pevného silikonu, schopného vydržet velké množství záběrů.
SELECT Rak Craw 2.8''
Silikonová nástraha Select Rak Craw napodobuje korýše, který je vyhledávanou kořistí jakéhokoliv dravce. Malý raci jsou velmi výživní a dravci se s nimi snadno a rychle nasytí. Na rozdíl od jiné potravy, korýši jsou dravcemi vnímáni jako pochoutka, které není nikdy dost. Pro zvýšení pravděpodobnosti záběru, musí rybář animovat nástrahou tak, aby simuloval pohyby zraněného, nebo nemocného raka.
SELECT Uran 2.8'' 
 
Silikon Select Uran 2" - nástraha v podobě slagu (červovitého těla) s twisterovým ocáskem. Tato kombinace aktivní a pasivní nástrahy umožňuje její použití při různých způsobech vedení.