HITFISH

Naše produkty a zboží jsou navrženy a vyráběny pro rybolov.
Nepoužívejte je k jiným účelům.
Rybářské vybavení může způsobit zranění.
Nejezte je!
Uchovávejte na chladném, suchém místě.
Uchovávejte je v původním obalu a nemíchejte je mezi sebou.
Uchovávejte mimo dosah dětí.
Poškozené nástrahy si odnášejte a neházejte je do vody ani kolem ní.
HITFISH Leuka Flat 4"
HITFISH(RUS-CHN) "Leuka Flat"7cm.,jedlá 2k,aktivní,hybrid. Leukaflat-hybridní nástraha s tělem červovitého tvaru, s charakteristickým zesílením v přední části a nevelkým kopýtkovým ocáskem.
HITFISH Bleak Fish 4''
HITFISH Clion 4,5''
HITFISH Skimpy 2.5'' / 3.5''
HITFISH(RUS-CNH)"Skimpy"6.3/ cm.,jedlá 2k,aktivní. Skimpy Svůdné pohyby, vylučovaný zápach a realistické tvary nástrahy, přinutí i ty nejvychytralejší dravce k záběru.
HITFISH Tuka Shine 2,5'' / 3,5'' 
 
HITFISH Tuka Tail 2.6''/ 3.5'' 
 
Hitfish Tuka Tail - nástraha s červovitým tělem a malým twisterovým ocáskem. Tento model je vhodný pro lov většiny druhů dravých ryb.
HITFISH Screwtail 2.6''/ 3'' 
 
Hitfish Screwtail (Šroubovák) je vyroben z poměrně měkkého a ochuceného materiálu, který umožňuje jeho realistický pohyb ve vodě. Příjemný bonus je, že tento materiál je odolný. Na rozdíl od většiny twisterů, jsou při vedení dvě třetiny těla pohyblivé, namísto obvyklé poloviny.
HITFISH Crawdroll 2.7'' 
 
HITFISH(RUS-CHN) "Crawdroll"6,8cm.,jedlá 2k,aktivní.Tajemství efektivity nástrahy se ukrývá v jejím designu: proudnicovém tvaru těla, a mega-pohyblivých tykadlech, chapadlech a "ploutvích", které se dávají do akce již při těch nejmenších pohybech nástrahy.
HITFISH Clion 3'' 
 
HITFISH Bleak Fish 3''
HITFISH Leuka Flat 3"
Leukaflat-hybridní nástraha s tělem červovitého tvaru, s charakteristickým zesílením v přední části a nevelkým kopýtkovým ocáskem.
HITFISH Pimp Shad 3,5'' 
 
HITFISH Puffy Shad 3'' / 4'' 
 
HITFISH(RUS-CHN) "Puffy Shad" 7,6/8,5cm.,jedlá 2k, aktivní.
HITFISH Screwtail 2'' 
 
HITFISH "Screwtail" (RUS-CHN) 5cm.,jedlá 2k,aktivní. Na rozdíl od většiny twisterů, jsou při vedení dvě třetiny těla pohyblivé, namísto obvyklé poloviny.